Атестація робочих місць
Інтелектуальна гра «Брейн-ринг»
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

    Комунальне підприємство "Запорізький обласний центр охорони праці" Запорізької обласної ради став партнером у проведенні другої міжрегіональної виставці-конференції «Безпека. Захист. Охорона-2016», який відбувся 22-23 квітня у виставковому центрі «Козак-Палац».

    Обласний центр охорони праці провів інтелектуальну гру «Брейн-ринг» за темою «Охорона праці на підприємстві та безпека життєдіяльності », присвячену до Всесвітнього дня охорони праці. В даному заході були залучені спеціалісти з охорони праці навчальних закладів м. Запоріжжя. 8 команд змагалися за звання переможця. Найсильнішої стала команда Хортицького району. Всі п'ять членів цієї команди отримали в якості призу сертифікати на безкоштовне навчання в Центрі з курсів «Загальні питання охорони праці» та «Пожежна безпека». Доречи, брейн- ринг з питань охорони праці в Запорізької області проходив вперше.

    Завідувач санітарної лабораторії Центру охорони праці провів семінар з питань атестації робочих місць. Наприкінці семінару були проведені лабораторні та інструментальні вимірювання імпровізованих «робочих» зон.

    На урочистому відкритті виставки за плідну співпрацю та з нагоди 20-річчя від дня заснування Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради був нагороджений Почесним дипломом Президії Запорізької торгово-промислової палати.

Яндекс.Метрика  
Пред.
Закрыть
След.