Атестація робочих місць
Про центр

    Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради створений відповідно до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 04.04.1996р. №235 з метою забезпечення посадових осіб та фахівців  організацій області з питань охорони праці, електробезпеки, пожежної безпеки, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації робітничих кадрів.

     Наш Центр зареєстрований в Єдиної державної електронної базі з питань освіти(ЄДЕБО). Це автоматизована система накопичення, оброблення, зберігання та захисту даних щодо закладів,  здійснюючих освітні послуги в Україні. Дані з цієї бази використовуються під час виготовлення документів про освіту державного зразка, ліцензій на надання освітніх послуг та сертифікатів про акредитацію.

      За 20 років у Центрі відпрацьовані тісні взаємини з питань організації навчання охороні праці майже з усіма районними державними адміністраціями області, органами місцевого самоврядування. Це дозволяє проводити навчання з охорони праці планомірно, з урахуванням специфіки місць та районів області, сезонного характеру сільськогосподарських робіт.

     У своїй практичній роботі наш Центр тісно співпрацює з Головним управлінням Держпраці у Запорізькій області, Головним управлінням Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області, Запорізькою обласною радою профспілок, Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Запорізької області, Запорізькою торгово-промисловою палатою, вищими навчальними закладами області.

      Центром надається комплекс послуг: навчання, атестація робочих місць, консалтингові послуги, реалізація нормативно-правової літератури; проводяться семінари, кругли столи, конференції, брейн-ринги, змагання з лайфрестлингу.

      Комунальне підприємство працює на повному госпрозрахунку та  самостійно вирішує всі питання, пов’язані з технічним розвитком, експлуатацією займаних площ. Фінансові показники роботи Центра позитивні і стабільні.

      За результатами Національного бізнес-рейтингу в Україні підприємство у 2016 році здобуло золото рейтингів серед суб’єктів господарювання України у номінаціях «Фінансові показники успішної діяльності», «Результативність та рентабельність».

     Керівник підприємства Геворкян Р. А. нагороджена персональним орденом «Гордість країни» за значний особистий вклад в розвиток економіки країни і високий професіоналізм на шляху досягнення підприємством звання «Комунальне підприємство року 2016», Національним сертифікатом «Керівник року 2016»

      Співпраця з нашим Центром у складних економічних умовах надасть можливість керівникам підприємств Запорізької області вчасно підвищувати свій рівень знань в питаннях охорони праці, заощаджувати фінансові ресурси та час: для груп слухачів заняття можуть проводиться з виїздом до підприємств районів. 

       Для організації навчального процесу створена філія в м.Бердянську.

       Весь учбовий процес спрямований на досягнення головного результату – перевтілення потенційної сили отриманих слухачами знань у реальні дії при виконанні ними посадових зобов’язань.

 

Яндекс.Метрика