комунальне підприємство

«Запорізький обласний центр ОХОРОНИ ПРАЦІ»

Запорізької обласної ради
Про центр

Комунальне підприємство «Запорізький обласний центр охорони праці» Запорізької обласної ради (надалі Центр) створено за розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 04.04.1996р. № 235 з метою надання комплексної допомоги керівникам підприємств в організації безпечних умов праці.

Центр є підприємством комунальної форми власності, підпорядкованим   Запорізькій обласній раді.

Розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від  19.04.1999р. № 195 Центр став  базовим серед навчальних закладів області, які займаються питаннями охорони праці.

За офіційними даними державної статистики, серед комунальних підприємств України Запорізькій  центр охорони праці визнаний кращим і отримав неодноразово нагороди «Комунальне підприємство року 2009», «Лідер галузі 2010», «Комунальне підприємство – 2011». 

Міжнародним рейтингом «Ліга кращих» Запорізький обласний центр охорони праці отримав статус «Комунальне підприємство 2016». За результатами  Національного бізнес – рейтингу України Центр визнаний як «Лідер галузі 2016» з основних видів діяльності.

Згідно результатів проведеної аналітики Всеукраїнським галузево- аналітичним центром у 2020 році Запорізький обласний центр охорони праці  внесено до Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств та отримало статус-нагороду «Компания року 2020».

У своїй практичній роботі Центр тісно співпрацює з Головними управліннями Держпраці у Запорізькій області, Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області,  обласною Радою профспілок, вищими навчальними закладами області.

Основною метою Центру є комплексне забезпечення на території міста Запоріжжя та Запорізької області потреб підприємств та організацій усіх форм власності та видів діяльності, фізичних осіб з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Вкажіть Ваш номер телефону і ми Вам зателефонуємо!
+380